Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
RUKOMETAŠI ŠSD “TABOR” IZ HUMA NA SUTLI IZBORILI 2. MJESTO U FINALU ŽUPANIJSKOG NATJECANJA
Autor: Iva Petrak, 20. 12. 2021.

U Osnovnoj školi u Zlatar Bistrici održano je 10.12.2021. godine prvo kolo Županijskog natjecanja u rukometu za učenike u konkurenciji sedmih i osmih razreda. OŠ  Viktora Kovačića iz Huma na Sutli svrstana je u skupinu B zajedno sa OŠ iz Oroslavja, OŠ iz Gornje Stubice te OŠ iz Mihovljana. U skupinu A svrstane su OŠ Brestovec O. iz Bedekovčine, OŠ iz Desinića, OŠ LJ. Gaja iz Krapine te OŠ iz V. Trgovišća. Sa dvije pobjede u prvom kolu natjecanja naši su učenici izborili nastup u Županijskom finalu koje je održano 17.12.2021. godine u OŠ Zlatar Bistrica. Uvjerljivom pobjedom OŠ iz Brestovca O. u prvoj utakmici, naši su učenici ušli u samo finale natjecanja. Od ukupno dvanaest prijavljenih rukometnih ekipa, naši su učenici osvojili 2. mjesto na Županijskoj ljestvici.

Učenici koji su predstavljali ŠSD “Tabor” iz Huma na Sutli bili su : Moreno Čuček, Fran Petanjko, Matija Javorić, Luka Žerjav, Manuel Žnidarec, Jasmin Javorić, Fran Podhraški, Dorian Berić Vuk, Fran Antolić, Leon Završki, Ivan Vincelj i Nikola Drašković.

Rukometno natjecanje u konkurenciji djevojčica sedmih i osmih razreda održano je 6.12.2021. godine u SŠ Krapina. Naše učenice postigle su 4. mjesto na Županijskoj ljestvici. Učenice koje su predstavljale ŠSD “Tabor” iz Huma na Sutli bile su: Manuela Vešligaj, Rebeka Večerić, Ema Završki, Nikolina Rebić, Ines Petanjko, Nika Vnučec, Agata Boronić, Lana Vodeb Miklaužić, Vita Čoh, Laura Debeljak, Kaja Petanjko i Greta Kovačić.   Voditeljica ŠŠD “Tabor” bila je učiteljica tjelesne i zdravstvene kulture Marija Petrović.

Čestitamo svim učenicima na postignutim rezultatima i sudjelovanju u natjecanju.