SVIBANJ

Dragi učenici, poštovani učitelji i roditelji!

Uvodna riječ ravnateljice

Na početku svake školske godine započinjemo novu priču, krećemo sa novim idejama, sa željom da naučimo nešto novo, da otkrijemo nova znanja, suočimo se sa novim istinama, da prepoznamo i dobro iskoristimo vlastite mogućnosti i sposobnosti. Bez rada, truda i motivacije nema uspjeha, stoga je važno da odgovorno postavimo realne ciljeve i da ih na kraju školske godine istinski i realiziramo, da shvatimo da samo ustrajan rad tijekom cijele godine može dati dobre rezultate.

Na našoj web stranci možete naći najvažnije podatke iz života i rada naše škole. Svi zaposlenici - učitelji, stručni suradnici, administrativno osoblje, nastoje kontinuirano informirati o najsvježijim aktivnostima, događanjima i ostalim važnim podacima koji mogu koristiti roditeljima, ali i učenicima.

Na školskoj web stranici želimo vam predstaviti naš rad, informirati vas o svemu što radimo, te pružiti  kvalitetne informacije o aktivnostima u koje su učenici uključeni. Budući da znamo koliko su pravovremene informacije važne, navedeni su i kontakti telefona i e-mail adrese na koje nas možete dobiti i zatražiti i dodatne informacije.

Poštovani roditelji, veselit će nas  ukoliko ćete nam pomagati u planiranju rada i ostvarenju postavljenih ciljeva. Želja nam je da život i rad u našoj školi bude što ugodniji, da dobro surađujemo, komuniciramo, zajednički radimo. Vjerujemo da dobrom suradnjom možemo riješiti i većinu problema koji se u našem svakodnevnom radu mogu javiti. Pozivamo  na otvorenu  i pozitivnu komunikaciju , kako bismo zajedno radili najbolje što možemo ,jer jedino je to pravi način da vaša djeca, naši učenici budu uspješni i sretni.

Poštovani učenici, budite aktivni sudionici u svemu što radimo. Nastojat ćemo čuti i vas, vaše prijedloge, ideje i  nastojati da učenje i poučavanje mijenjamo u skladu s vašim potrebama.

Biserka Špiljak, prof.