Od 14. do 18.10. uključili smo se u projekt “Tjedan zdravog doručka”. Hranili smo se slično kao i inače, uz dodatne porcije voća i povrća. Učenici su rekli da im je bilo ukusno. Hvala teti Slavici na finom kuhanju!
Nagrada
Učenik 2.razreda Dominik Šoštar dobio je nagradu u kategoriji najboljih učenika ove školske godine.


