Učenici 1. i 2. razreda su 25.3.2025. u pratnji svojih učiteljica posjetili zagrebačko kazalište “Trešnja”. Gledali su predstavu “Praljudi”, nadahnutu našim krapinskim pračovjekom. Bilo nam je zabavno i poučno.
IZLET ZADRUGARA U CELJE
U utorak 9. lipnja 2026. učenici, koji su tijekom cijele školske godine bili jako aktivni i angažirani u radu učeničke zadruge, išli su na nagradni izlet u Celje. Na izlet smo išli vlakom. U Celju smo posjetili Tropsku hišu u kojoj su smještene brojne tropske i...
