Djevojčice u STEM-u

STEM izvješće – Lana_Jančin

07. ožujka u našoj se školi održavalo ekipno natjecanje „Djevojčice u STEM-u“ kako bi se obilježio
Dan žena. Sudjelovale su tri ekipe po dvije učenice sedmog razreda i dvije učenice iz osmog razreda.
Članice ekipa su bile:
1.Tena Tepeš (8.a), Jana Novak (8.b), Viktorija Skosples (7.a) i Lana Jančin (7.a)
2.Emanuela Hlupić (8.a), Katja Mikša (8.a), Eva Krošlin (7.b) i Marta Kampuš (7.b)
3.Jana Žerjav (8.a), Ivona Čuček Kanić (8.a), Marta Bračun (7.a) i Lina Podhraški (7.b)
Učenice su rješavale zadatke iz biologije, kemije, fizike i matematike. Zajedničkim radom su ostvarile
odlične rezultate, a posebno su se istakle Tena, Jana, Viktorija i Lana koje u konačnom poretku dijele
10. i 11. mjesto među 182 ekipe.
Čestitke našim djevojčicama i nadamo se da će se iduće godine prijaviti još više ekipa!

Datum objave: 13. ožujka 2025.
Kategorija: Vijesti

Pročitajte još

ŠKOLA U PRIRODI

ŠKOLA U PRIRODI

Od 8. do 10. lipnja učenici 4. razreda boravili su u Školi u prirodi. Program se odvijao u Velikom Žitniku u okruženju Outward Bound edukacijskog centra uz vodstvo instruktora tijekom cijelog programa.S ove pustolovine djeca su došla puna znanja, vještina i...

IZLET ZADRUGARA U CELJE

IZLET ZADRUGARA U CELJE

U utorak 9. lipnja 2026. učenici, koji  su tijekom cijele školske godine bili jako aktivni i angažirani u radu učeničke zadruge, išli su na nagradni izlet u Celje. Na izlet smo išli vlakom. U Celju smo posjetili Tropsku hišu u kojoj su smještene brojne tropske i...

/*** Collapse the mobile menu - WPress Doctor ****/ Skip to content