ODRŽANO 1. KOLO ŽUPANIJSKOG NATJECANJA U NOGOMETU

U sportskoj dvorani Osnovne škole u D. Stubici održano je 11.11.2024. godine 1. kolo Županijskog natjecanja u nogometu za učenike u kategoriji VII. i VIII. razreda. Prvo kolo natjecanja čini 8 skupina, a u svakoj sudjeluju tri ili četiri škole. Učenici naše škole bili su svrstani u skupinu C zajedno sa učenicima iz OŠ Sveti Križ Z. i OŠ Donja Stubica. Prva je utakmica završila rezultatom 2:1 za S.K.Začretje, a u sljedećoj utakmici učenici iz Huma na Sutli usprkos odličnom angažmanu na sportskom terenu ipak nisu uspjeli savladati iznimno jakog protivnika iz D. Stubice. Školsko sportsko društvo „Tabor“ iz Huma na Sutli predstavljali su učenici:  kapetan ekipe Luka Horvat, Mateo Drašković, Leo Cerovski, Karlo Očko, Ivan Čuček, Filip Špoljar, Alen Drašković, Jan Krizmanić, Marko Bračun i Luka Hustić. Voditeljica ekipe bila je učiteljica tjelesne i zdravstvene kulture Marija Petrović.

Čestitamo svim učenicima na sudjelovanju u natjecanju!

Datum objave: 12. studenoga 2024.

Pročitajte još

ŠKOLA U PRIRODI

ŠKOLA U PRIRODI

Od 8. do 10. lipnja učenici 4. razreda boravili su u Školi u prirodi. Program se odvijao u Velikom Žitniku u okruženju Outward Bound edukacijskog centra uz vodstvo instruktora tijekom cijelog programa.S ove pustolovine djeca su došla puna znanja, vještina i...

IZLET ZADRUGARA U CELJE

IZLET ZADRUGARA U CELJE

U utorak 9. lipnja 2026. učenici, koji  su tijekom cijele školske godine bili jako aktivni i angažirani u radu učeničke zadruge, išli su na nagradni izlet u Celje. Na izlet smo išli vlakom. U Celju smo posjetili Tropsku hišu u kojoj su smještene brojne tropske i...

/*** Collapse the mobile menu - WPress Doctor ****/ Skip to content