ODRŽANO 1. KOLO ŽUPANIJSKOG NATJECANJA U RUKOMETU

U sportskoj dvorani Srednje škole u Bedekovčini održano je 11.12.2024. godine 1. kolo Županijskog natjecanja u rukometu za učenike u kategoriji VII. i VIII. razreda. Učenici naše škole bili su svrstani u skupinu C zajedno sa učenicima iz OŠ Zlatar Bistrica, OŠ Mihovljan te OŠ iz Oroslavja. Ukupno je odigrano šest utakmica. Učenici naše škole fair play igrom i čvrstom borbom na terenu zauzeli su treće mjestu u skupni. Školsko sportsko društvo „Tabor“ iz Huma na Sutli predstavljali su učenici: Lovro Cesarec, Luka Hustić, Marko Bračun, Matko Novak, Mateo Drašković, Ivan Lazar Antonić, Luka Horvat, Karlo Očko, Jan Krizmanić, Ivan Čuček i Filip Špoljar . Voditeljica ekipe bila je učiteljica tjelesne i zdravstvene kulture Marija Petrović.

Čestitamo svim učenicima na sudjelovanju u natjecanju!

Datum objave: 12. prosinca 2024.
Kategorija: Vijesti

Pročitajte još

IZLET ZADRUGARA U CELJE

IZLET ZADRUGARA U CELJE

U utorak 9. lipnja 2026. učenici, koji  su tijekom cijele školske godine bili jako aktivni i angažirani u radu učeničke zadruge, išli su na nagradni izlet u Celje. Na izlet smo išli vlakom. U Celju smo posjetili Tropsku hišu u kojoj su smještene brojne tropske i...

Obavijest za roditelje budućih prvašića

Poštovani roditelji, roditeljski sastanak za učenike prvog razreda u šk. godini 2026. /2027. održat će se 24. 6. 2026. u matičnoj školi s početkom u 16 sati. Upisnice su kreirane, nalaze se u sustavu za upise, molimo roditelje da ih preuzmu. Upisnicu potpisuju oba...

/*** Collapse the mobile menu - WPress Doctor ****/ Skip to content