13. prosinca našu su školu ponovno posjetili humski Moto Mrazovi. Taj nam je događaj uvijek zabavan i drag jer se gotovo pretvorio u tradiciju. Naime, već nekoliko godina unatrag u božićno vrijeme članovi motokluba razveseljavaju naše učenike poklonima. Tako je bilo i danas. Učenici viših razreda s oduševljenjem su dočekali zvukove motora na školskom igralištu. Razgledali su motore, neki se na njima i slikali, a posebno su ih obradovali slatki poklončići koje su dobili. Nadamo se da će se ova tradicija nastaviti i dalje te da će zvukovi motora najaviti dolazak Božića i iduće godine.
IZLET ZADRUGARA U CELJE
U utorak 9. lipnja 2026. učenici, koji su tijekom cijele školske godine bili jako aktivni i angažirani u radu učeničke zadruge, išli su na nagradni izlet u Celje. Na izlet smo išli vlakom. U Celju smo posjetili Tropsku hišu u kojoj su smještene brojne tropske i...
