ŠUP 2024.

Učenici četvrtih razreda OŠ Viktora Kovačića boravili su u školi u prirodi u Puli 4 dana, od 11.6. do 14. 6. 2024. Cilj je bio spoznati osnovna obilježja gorskog i primorskog zavičaja putem terenske nastave.

galerija slika

Na putu prema odredištu stali smo u Karlovcu i posjetili  Aquatiku, najveći slatkovodni akvarij u Hrvatskoj. Nakon smještaja u hotelu, iskoristili smo sunčano poslijepodne za kupanje. Drugi dan smo prijepodne proveli u pulskom Akvariju, a nakon toga slijedio je posjet Areni te obilazak ostalih znamenitosti u centru grada. Poslijepodne smo se opet kupali, a večer smo proveli u animacijskom centru – Zemlja zabave. Treći  dan imali smo izlet u NP Brijune gdje smo se vozili elektro-vlakom, posjetili safari park i Prirodoslovni muzej. Nakon ručka otišli smo na plažu. Četvrti dan smo nakon doručka krenuli prema NP Risnjak u kojem smo prošetali poučnom stazom Leska. Umorni, ali sretni i zadovoljni vratili smo se u Hum na Sutli u večernjim satima.

Datum objave: 17. lipnja 2024.
Kategorija: Vijesti

Pročitajte još

ŠKOLA U PRIRODI

ŠKOLA U PRIRODI

Od 8. do 10. lipnja učenici 4. razreda boravili su u Školi u prirodi. Program se odvijao u Velikom Žitniku u okruženju Outward Bound edukacijskog centra uz vodstvo instruktora tijekom cijelog programa.S ove pustolovine djeca su došla puna znanja, vještina i...

IZLET ZADRUGARA U CELJE

IZLET ZADRUGARA U CELJE

U utorak 9. lipnja 2026. učenici, koji  su tijekom cijele školske godine bili jako aktivni i angažirani u radu učeničke zadruge, išli su na nagradni izlet u Celje. Na izlet smo išli vlakom. U Celju smo posjetili Tropsku hišu u kojoj su smještene brojne tropske i...

/*** Collapse the mobile menu - WPress Doctor ****/ Skip to content