VIŠEDNEVNA IZVANUČIONIČKA NASTAVA – MATURALAC OSMAŠA

Dana 16. rujna 2024. godine u 7.00 sati krenuli su učenici 8.a i 8.b razreda u pratnji učiteljica Sanje Ranogajec Kučko, Nataše Salamon Rebić, Petre Kunštek, Reje Dravinec te Ane Barić Mijić na višednevnu izvanučioničku nastavu u Seget Donji. Tijekom puta posjetili smo NP Krka i grad Šibenik. Drugi dan bili su na cjelodnevnom izletu brodom u NP Kornati te u PP Telašćica na Dugom otoku. Treći da posjetili smo Trogir u prijepodnevnim satima i Split u poslijepodnevnim satima. Posljednji dan smo prijepodne proveli u Resortu gdje smo se družili i igrali društvene igre s učenicima iz drugih škola, a poslijepodne su učenici posjetili Etnoland Dalmatia u Pakovom selu gdje su imali organiziran ručak. Poslije ručk krenuli smo kući. Svaki dan učenici su imali slobodno vrijeme za druženje,a a treći dan i kupanje. Večernji program bio je ispunjen društvenim igrama, druženjima s učenicima iz drugih škola te pjesmom i plesom. Kući smo se vratili puni dojmova i lijepih uspomena

Datum objave: 25. rujna 2024.
Kategorija: Vijesti

Pročitajte još

IZLET ZADRUGARA U CELJE

IZLET ZADRUGARA U CELJE

U utorak 9. lipnja 2026. učenici, koji  su tijekom cijele školske godine bili jako aktivni i angažirani u radu učeničke zadruge, išli su na nagradni izlet u Celje. Na izlet smo išli vlakom. U Celju smo posjetili Tropsku hišu u kojoj su smještene brojne tropske i...

Obavijest za roditelje budućih prvašića

Poštovani roditelji, roditeljski sastanak za učenike prvog razreda u šk. godini 2026. /2027. održat će se 24. 6. 2026. u matičnoj školi s početkom u 16 sati. Upisnice su kreirane, nalaze se u sustavu za upise, molimo roditelje da ih preuzmu. Upisnicu potpisuju oba...

/*** Collapse the mobile menu - WPress Doctor ****/ Skip to content