preskoči na sadržaj

Osnovna škola Viktora Kovačića Hum na Sutli

Login

ured@os-vkovacica-humnasutli.skole.hr

RADNO VRIJEME

KONTAKTI

_______________________

E-DNEVNIK UPUTE ZA RODITELJE

__________________________

 

PROJEKT BALTAZAR

PROJEKT "ZALOGAJČEK 2"

___________________

 

Osnovna škola Viktora Kovačića Hum na Sutli

________________________

 

JAVNI POZIV ZA PONUDE

__________________________

LIKOVNA KULTURA

 

Tradicijske igračke I.

Tradicijske igračke II.

Tradicijske igračke III.

 

ETNO ELEMENTI
U DRUŠTVENIM IGRAMA

________________________

PODUZETNIŠTVO U PODRUČJU LIKOVNE KULTURE

____________________

KATALOG I CIJENE PROIZVODA
2015./16.

________

OPIS RADA- UZ GLAŽUTA

Babica i Dedek v keramiki

Keramičari-fotogalerija

_____________________

ISTRAŽIVAČKI RAD

TRADICIJSKA JELA
HUMSKO-SUTLANSKOG KRAJA
____________________

JEDINSTVENI  ZAGORSKI   STOL  u tehnici terakote

_______________________

DIZAJN U ETNO KULTURI HRVATSKOG ZAGORJA

ETNO  DIZAJN  U  KERAMICI

____________________________

 

 

___________________

BESPLATNO RJEŠAVANJE ZADATAKA IZ MATEMATIKE

O Š Viktora Kovačića

Comenius Hrvatsko-Poljski

PRAZNOGLAVICA

 

LIKOVNA SKUPINA

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 10. 6. 2015.

Ukupno: 278796
Ovaj mjesec: 3017
Ovaj tjedan: 664
Danas: 36
POPIS UDŽBENIKA

 

UDŽBENICI

1.r. 5.r.
2.r. 6.r.
3.r. 7.r.
4.r. 8.r.

 

JELOVNIK

 

 

 

OTVORENI SAT ZA RODITELJE I UČENIKE

Otvoreni sat za roditelje i učenike održava se u smjeni u kojoj taj tjedan učitelj predaje.

 

RAZRED

RAZREDNIK

DAN U TJEDNU

SAT

VRIJEME

V. a

Robert Borovečki

Utorak

Srijeda

7.

5.

12:15-12:55

15:10-15:50

V. b

Andreja Janžek Osredečki

Četvrtak

Srijeda

6.

3.

11:35 - 12:15

13:25 - 14:05

VI. a

Ivana Novak

Petak

3.

9:10 - 9:50

13:25 - 14:05

VI. b

Nives Orel Balon

Petak

3.

9:10-9:50

13:25-14:05

VII. a

Valentina Rebernjak

Srijeda

3

9:10 - 9:50

13:25 - 14:05

VII. b

Martina Štruklec

Petak

2.

08:25 - 09:00

12:40 - 13:15

VIII. a

Mirjana Petrak

srijeda

3.

9:10 - 9:50

13:25 - 14:05

VIII. b

Petra Kunštek

Srijeda

7.

12:15 – 12:50

16:30 – 17:05

 

Otvoreni sat za učenike

 

OSTALI PREDMETNI UČITELJI

DAN U TJEDNU

SAT

VRIJEME

Dragana Palčić

Četvrtak

7.

12.15 - 12 50

16.30 - 17.05

Barbara Celinić Genda

Ponedjeljak

6.

11:35 - 12:15

15:50 - 16:30

Vesna Kralj

Utorak

4.

1.

10:05 - 10:45

12:00 - 12:40

Brankica Tepeš

ponedjeljak

0.

5.

7:00 – 7:45

15:10 – 15:50

Valentina Petek

Utorak

7.

1.

12.15-12.55

12:00-12.40

Zvonko Koprivnjak

Utorak

2.

8:25-9:05

12:40-13:20

Vesna Kunštek

Ponedjeljak

5.

10:55 – 11:35

15:10 – 15:50

Kristina Vuković Mikić

Ponedjeljak

3.

9:30 – 10:10

13:45 – 14:25

Marija Petrović

Petak

3.

9:30 -10:30

13:45-14:45

Robert Halapir

 

Ponedjeljak

4.

10:10 - 10:50

14:45 - 15:05

Nataša Salamon Rebić

Četvrtak

3.

9:30- 10:10

13:30- 14:10

Grozdana Drašković

Ponedjeljak

3.

9:30-10:10

14:40-15:20

Iva Špoljar

Utorak

3.

9:45 – 10:30

 

PREDMETNI UČITELJI

DAN U TJEDNU

SAT

VRIJEME

Ivana Novak

Ponedjeljak

7.

12:15 - 12:50

16:30 - 17:10

Petra Kunštek

Četvrtak

7.

12:15 - 12:50

16:30 - 17:05

Andreja Janžek Osredečki

Utorak

Srijeda

5.

4.

10:55 - 11:35

14:45 - 15:05

Dragana Palčić

Utorak

7.

12:15 – 12:50

16:30 – 17:05

Marija Petrović

Petak

7.

12:10 - 12:50

16:30 -17:10

Robert Halapir

Ponedjeljak

3.

9:30 - 10:10

13:45 -14:25

Nataša Salamon Rebić

Četvrtak

7.

12:15-12:55

16:30-17:10

Valentina Rebernjak

Srijeda

4.

10:10 - 10:50

14:45 - 15:05

Vesna Kralj

Utorak

7.

3.

12:10 - 12:50

9:30 - 10:10

Vesna Kunštek

Ponedjeljak

6.

11:35 – 12:15

15:50 – 16:30

Valentina Petek

Utorak

7.

12:10 – 12:50

16:30 – 17:10

Robert Borovečki

Četvrtak

7.

12:15 - 12:55

16:30 - 17:10

Barbara Celinić Genda

Ponedjeljak

5.

10:55 - 11:35

15:10 - 15:50

Brankica Tepeš

Četvrtak

7.

12:15 – 12:55

16:30 – 17:10

Martina Štruklec

Srijeda

7.

12:15 - 12:55

16:30 - 17:10

Zvonko Koprivnjak

Utorak

2.

8:25 - 9:05

12:40 – 13:20

Kristina Vuković Mikić

Poedjeljak

4.

11:10 – 10:50

14:25 – 15:05

Nives Orel Balon

Četvrtak

7.

12:15 – 12:50

16:30 – 17:05

Mirjana Petrak

Srijeda

7.

12:15 – 12:55

Grozdana Drašković

srijeda

3.

9:45 - 10:30

Iva Špoljar

Petak

3.

9:45 – 10:30

 

RAZREDNA NASTAVA - Otvoreni sat za roditelje

 

MATIČNA ŠKOLA

 

RAZRED

RAZREDNIK

DAN U TJEDNU

VRIJEME

1.

Milica Ivanović

Ponedjeljak

8:35 - 9:15

13:50 - 14:30

2.

Biserka Lipnjak

Ponedjeljak

10:10 – 10:50

15:20 – 16:00

3.

Ana Košutić

Srijeda

9:30 - 10:10

15:20 – 16:00

4.

Jasminka Podhraški

Srijeda

Četvrtak

10:50 – 11:30

15:20 – 16:00

PŠ PRIŠLIN

 

RAZRED

RAZREDNIK

DAN U TJEDNU

VRIJEME

1.

Dunja Špoljar

Utorak

9:30 – 10:15

2.

Đurđa Turner

Petak

7:30 -  8:15

3.

Mirjana Očko

 Četvrtak

9:30 - 10:15

4.

Sanja Šlogar

Četvrtak

12:00 – 12:45

PŠ DRUŠKOVEC

 

RAZRED

RAZREDNIK

DAN U TJEDNU

VRIJEME

2./4.

Marija Završki

Srijeda

9:45 – 10:30

1./3.

Nevenka Miklaužić

Utorak

8:35 – 9:20

PŠ LUPINJAK

 

RAZRED

RAZREDNIK

DAN U TJEDNU

VRIJEME

1./2.

Jadranka Cesarec

Ponedjeljak

9:45 – 10:30

3./4.

Marija Kampuš

Ponedjeljak

8:35 - 9:20

PŠ BREZNO

 

RAZRED

RAZREDNIK

DAN U TJEDNU

VRIJEME

1./2.

Jelena Horvat Petanjko

Srijeda

9:45 – 10:30

3./4.

Ana Novak

Petak

8:20 - 9:05

preskoči na navigaciju