preskoči na sadržaj

Osnovna škola Viktora Kovačića Hum na Sutli

Login

ured@os-vkovacica-humnasutli.skole.hr

RADNO VRIJEME

KONTAKTI

_______________________

E-DNEVNIK UPUTE ZA RODITELJE

__________________________

 

 

______________________________

Eko-projektni dan "Zaštita voda"

TURIZAM OČIMA MLADIH

 

_________________

PROJEKT BALTAZAR

PROJEKT "ZALOGAJČEK 2"

___________________

 

Osnovna škola Viktora Kovačića Hum na Sutli

________________________

 DAN DAROVITIH

_________________________

JAVNI POZIV ZA PONUDE

__________________________

LIKOVNA KULTURA

ETNO ELEMENTI
U DRUŠTVENIM IGRAMA

________________________

PODUZETNIŠTVO U PODRUČJU LIKOVNE KULTURE

____________________

KATALOG I CIJENE PROIZVODA
2015./16.

________

OPIS RADA- UZ GLAŽUTA

Babica i Dedek v keramiki

Keramičari-fotogalerija

_____________________

ISTRAŽIVAČKI RAD

TRADICIJSKA JELA
HUMSKO-SUTLANSKOG KRAJA
____________________

JEDINSTVENI  ZAGORSKI   STOL  u tehnici terakote

_______________________

DIZAJN U ETNO KULTURI HRVATSKOG ZAGORJA

ETNO  DIZAJN  U  KERAMICI

__________________________________

____________________________

 

ne bacajte plastične čepove.....

_____________________________

 

BESPLATNO RJEŠAVANJE ZADATAKA IZ MATEMATIKE

O Š Viktora Kovačića

Comenius Hrvatsko-Poljski

PRAZNOGLAVICA

 

LIKOVNA SKUPINA

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 10. 6. 2015.

Ukupno: 189626
Ovaj mjesec: 3311
Ovaj tjedan: 43
Danas: 43
JELOVNIK

JELOVNIK

LISTOPAD 2018.

 

 

 

 

POPIS UDŽBENIKA

 

UDŽBENICI

1.r. 5.r.
2.r. 6.r.
3.r. 7.r.
4.r. 8.r.

 

2017./ 2018.

 

 

 

 

 

 

Hum na Sutli
OTVORENI SAT ZA UČENIKE I RODITELJE

 

PREDMETNA NASTAVA - Otvoreni sat za roditelje

 

Otvoreni sat za roditelje

 

RAZRED

RAZREDNIK

DAN U TJEDNU

SAT

VRIJEME

V. a

Valentina Rebernjak

Utorak

4.

10:35 – 11:20

V. b

Nataša Salamon Rebić

Srijeda

4.

10:35 – 11:20

VI. a

Mirjana Petrak

Ponedjeljak

2.

8:35 – 9:20

VI. b

Petra Kunštek

Petak

4.

10:35 – 11:20

VII. a

Robert Borovečki

Utorak

5.

11:25 – 12:10

VII. b

Klara Golubić

Srijeda

4.

10:35 – 11:20

VIII. a

Ivana Novak

Petak

5.

11:25 – 12:10

VIII. b

Nives Orel Balon

Ponedjeljak

3.

9:25 – 10:10

 

OSTALI PREDMETNI UČITELJI

DAN U TJEDNU

SAT

VRIJEME

Dragana Palčić

Četvrtak

5.

11:25 – 12:10

Marina Klauški/ Andreja Janžek Osredečki

Ponedjeljak

1.

7:45 – 8:30

Vesna Kralj

Utorak

4.

10:35 – 11:20

Brankica Tepeš

Utorak

0.

7:00 – 7:40

Marija Vdović

Petak

6.

12:15 – 13:00

Zvonko Koprivnjak

Utorak

5.

11:25 – 12:10

Iva Špoljar

Utorak

7.

13:05 – 13:45

Marija Petrović

Petak

4.

10:35 – 11:20

Robert Halapir

Ponedjeljak

2.

8:35 – 9:20

Dario Šeremet

Ponedjeljak

1.

7:45 – 8:30

 

Otvoreni sat za učenike

 

PREDMETNI UČITELJI

DAN U TJEDNU

SAT

VRIJEME

Ivana Novak

Petak

7.

13:05 – 13:45

Petra Kunštek

Ponedjeljak

7.

13:05 – 13:45

Andreja Janžek Osredečki/Marina Klauški

Ponedjeljak

4.

10:35 – 11:20

Dragana Palčić

Utorak

5.

11:25 – 12:10

Marija Petrović

Utorak

6.

12:15 – 13:00

Robert Halapir

Ponedjeljak

2.

8:35 – 9:20

Nataša Salamon Rebić

Srijeda

7.

13:05 – 13:45

Valentina Rebernjak

Utorak

6.

12:15 – 13:00

Vesna Kralj

Utorak

3.

9:25 – 10:10

Vesna Kunštek

Petak

0.

7:00 – 7:40

Marija Vdović

Četvrtak

7.

13:05 – 13:45

Robert Borovečki

Utorak

7.

13:05 – 13:45

Klara Golubić

Srijeda

7.

13:05 – 13:45

Brankica Tepeš

Srijeda

0.

7:00 – 7:45

Dario Šeremet

Ponedjeljak

0.

7:00 – 7:45

Zvonko Koprivnjak

Utorak

5.

11:25 – 12:10

Iva Špoljar

Utorak

7.

13:05 – 13:45

Nives Orel Balon

Ponedjeljak

7.

13:05 – 13:45

Mirjana Petrak

Petak

7.

13:05 – 13:45

 

RAZREDNA NASTAVA - Otvoreni sat za roditelje

 

OTVORENI SAT ZA UČITELJE RAZREDNE NASTAVE

 

PŠ PRIŠLIN

RAZRED

RAZREDNIK

DAN U TJEDNU

VRIJEME

1.

Mirjana Očko

srijeda

5.sat (11.10- 11.55)

2.

Sanja Šlogar

četvrtak

4.sat ( 10:20-11:05 )

3.

Dunja Špoljar

četvrtak

2. sat (8.20-9:05)

4.

Đurđa Turner

srijeda

2. sat (8:20-9:05)

 

PŠ DRUŠKOVEC

RAZRED

RAZREDNIK

DAN U TJEDNU

VRIJEME

1.

Biserka Lipnjak

srijeda

10:35-11:20 (4.sat)

2.

Marija Završki

srijeda

8:35-9:20 (2.sat)

3.

Nevenka Miklaužić/Vanja Jurak

srijeda

 10:35-11:20  (4. sat)

4.

Jelena Horvat Petanjko

utorak

7.45-8.30 (1.sat)

PŠ LUPINJAK

RAZRED

RAZREDNIK

DAN U TJEDNU

VRIJEME

1./2.

Marija Kampuš

ponedjeljak

8:35 - 9:20 (2. sat)

3./4.

Jadranka Cesarec

ponedjeljak

9:45 - 10:30 (3. sat)

PŠ BREZNO

RAZRED

RAZREDNIK

DAN U TJEDNU

VRIJEME

1./2./3.

Ana Novak

petak

2. sat (8:20-9:05)

preskoči na navigaciju