preskoči na sadržaj

Osnovna škola Viktora Kovačića Hum na Sutli

Login

ured@os-vkovacica-humnasutli.skole.hr

RADNO VRIJEME

KONTAKTI

_______________________

E-DNEVNIK UPUTE ZA RODITELJE

__________________________

 

PROJEKT BALTAZAR

PROJEKT "ZALOGAJČEK 2"

___________________

 

Osnovna škola Viktora Kovačića Hum na Sutli

________________________

 

JAVNI POZIV ZA PONUDE

__________________________

LIKOVNA KULTURA

 

Tradicijske igračke I.

Tradicijske igračke II.

Tradicijske igračke III.

 

ETNO ELEMENTI
U DRUŠTVENIM IGRAMA

________________________

PODUZETNIŠTVO U PODRUČJU LIKOVNE KULTURE

____________________

KATALOG I CIJENE PROIZVODA
2015./16.

________

OPIS RADA- UZ GLAŽUTA

Babica i Dedek v keramiki

Keramičari-fotogalerija

_____________________

ISTRAŽIVAČKI RAD

TRADICIJSKA JELA
HUMSKO-SUTLANSKOG KRAJA
____________________

JEDINSTVENI  ZAGORSKI   STOL  u tehnici terakote

_______________________

DIZAJN U ETNO KULTURI HRVATSKOG ZAGORJA

ETNO  DIZAJN  U  KERAMICI

____________________________

 

 

___________________

BESPLATNO RJEŠAVANJE ZADATAKA IZ MATEMATIKE

O Š Viktora Kovačića

Comenius Hrvatsko-Poljski

PRAZNOGLAVICA

 

LIKOVNA SKUPINA

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 10. 6. 2015.

Ukupno: 278811
Ovaj mjesec: 3032
Ovaj tjedan: 679
Danas: 51
POPIS UDŽBENIKA

 

UDŽBENICI

1.r. 5.r.
2.r. 6.r.
3.r. 7.r.
4.r. 8.r.

 

JELOVNIK

 

 

 

TAJNIK/ICA

NATJEČAJ, 11.11.2020.

 

 

STRUČNI SURADNIK SOCIJALNI PEDAGOG

NATJEČAJ, 28.10.2020.

 

 

PRIRODA, SPREMAČ/ICA

NATJEČAJ- PRIRODA

SADRŽAJ I NAČIN TESTIRANJA

 

 

PRIRODA, TAJNIK/ICA, KUHAR/ICA

NATJEČAJ 24.12.2019.

SADRŽAJ I NAČIN TESTIRANJA

 

 

FIZIKA, GLAZBENA KULTURA, PRIRODA, PRODUŽENI BORAVAK, DOMAR

NATJEČAJ, 3.10.2019.

Sadržaj i način testiranja i pravni izvor

 

 

 

NATJEČAJ 27.2.2019.

NATJEČAJ 15.1.2019

NATJEČAJ 6.11.2018.

NATJEČAJ 30.10.2018.

NATJEČAJ 3.10.2018.

 

NATJEČAJ 7.8.2018.

NATJEČAJ 9.4.2018.

 

NATJEČAJ 14.3.2018.

 

NATJEČAJ 22.2.2018.

NATJEČAJ  21.2.2018.

 

NATJEČAJ 11.1.2018.

 

 

NATJEČAJ 25.9,2017.

 

NATJEČAJ 2.8.2017.

 

NATJEČAJ 27.3.2017.

NATJEČAJ 7.3.2017.

 

NATJEČAJ 17.1.2017.

NATJEČAJ 17.10.2016.

NATJEČAJ 26.9.2016.

NATJEČAJ 11.8.2016.

NATJEČAJ 10.2.2016.

NATJEČAJ 27.10.2015.

NATJEČAJ 19.10.2015.

NATJEČAJ 24.8.2015.

NATJEČAJ 11.5.2015.

NATJEČAJ 16.2.2015.

NATJEČAJ 8.12.2014.

NATJEČAJ 27.10.2014.

NATJEČAJ 10.3.2014.

NATJEČAJ 15.10.2013.

NATJEČAJ 8.7.2013.

 

 

 

 

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (N.N. 126./12. – pročišćeni tekst),  Osnovna škola Viktora Kovačića Hum na Sutli 152/1, 49231 Hum na Sutli, raspisuje

 

 

 

NATJEČAJ

za zasnivanje radnog odnosa

 

  1. učitelja-ice u razrednoj nastavi  - 1 izvršitelj puno radno vrijeme, na određeno     vrijeme, zamjena za neplaćeni dopust
  2. spremačica/pomoćna-i kuhar-ica – 1 izvršitelj – puno radno vrijeme, zamjena za bolovanje

 

 

 

Uvjeti za radno mjesto pod točkom 1. prema članku 105. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (N.N. 126./12. – pročišćeni tekst)

 

Uvjeti za radno mjesto pod točkom 2.: NKV

 

Uz pisanu prijavu  kandidati su dužni priložiti slijedeće:

 

- životopis

- dokaz o završenom obrazovanju

- domovnicu

- rodni list

- fotokopiju radne knjižice

- uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak i da nije osuđivan za  kaznena djela

 

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Rok za podnošenje prijave je 8 dana od dana objave natječaja.

Prijave dostaviti na adresu: OŠ Viktora Kovačića Hum na Sutli 152/1, 49231 Hum na Sutli uz naznaku "za natječaj". Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja kandidati će biti izviješteni u zakonskom roku.

Natječjaj objavljen 3.4.2013.

 

 

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (N.N. 126./12. – pročišćeni tekst),  Osnovna škola Viktora Kovačića Hum na Sutli 152/1, 49231 Hum na Sutli, raspisuje

 

NATJEČAJ

za radno mjesto

 

1. učitelja njemačkog jezika m/ž – 1 izvršitelj – puno radno vrijeme, na određeno vrijeme do povratka radnice s bolovanja

 

 

 

Uvjeti: prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (N.N. 126./12. – pročišćeni tekst).

 

Uz pisanu prijavu i životopis kandidati su dužni priložiti u izvorniku ili ovjerenoj fotokopiji:

 

- domovnicu

- rodni list

- fotokopiju radne knjižice

- uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak i da nije osuđivan za  kaznena djela sukladno članku 106. Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi

 

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Rok za podnošenje prijave je 8 dana od dana objave natječaja.

Prijave dostaviti na adresu: OŠ Viktora Kovačića Hum na Sutli 152/1, 49231 Hum na Sutli uz naznaku "za natječaj". Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja kandidati će biti izviješteni u zakonskom roku.

 

Natječaj objavljen 24.01.2013.

 

____________________________________________________________________

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (N.N. 126./12. – pročišćeni tekst),  Osnovna škola Viktora Kovačića Hum na Sutli 152/1, 49231 Hum na Sutli, raspisuje

 

NATJEČAJ

za radno mjesto

 

1. učitelja glazbene kulture m/ž – 1 izvršitelj – puno radno vrijeme, na određeno vrijeme do povratka radnice s rodiljnog dopusta

 

 

 

Uvjeti: prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (N.N. 126./12.)

 

Uz pisanu prijavu i životopis kandidati su dužni priložiti u izvorniku ili ovjerenoj fotokopiji:

- dokaz o završenom obrazovanju

- domovnicu

- rodni list

- fotokopiju radne knjižice

- uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak i da nije osuđivan za  kaznena djela sukladno članku 106. Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi

 

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Rok za podnošenje prijave je 8 dana od dana objave natječaja.

Prijave dostaviti na adresu: OŠ Viktora Kovačića Hum na Sutli 152/1, 49231 Hum na Sutli uz naznaku "za natječaj". Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja kandidati će biti izviješteni u zakonskom roku.

Natječaj objavljen 20.12.2012.

_____________________________________________________________________________

Na temelju članka 107. st. 1. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08., 86/09., 92/10. , 105/10. – ispravak, 90/11., 5/12., 16/12., 86/12.) Osnovna škola Viktora Kovačića Hum na Sutli 152/1, 49231 Hum na Sutli, raspisuje

 

NATJEČAJ

za radno mjesto

 

1. učitelj/-ica u produženom boravku – 1 izvršitelj – puno radno vrijeme, na određeno vrijeme

2. učitelj/-ica razredne nastave – 1 izvršitelj - puno radno vrijeme, na određeno vrijeme

 

 

Uvjeti : prema članku 105. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08., 86/09., 92/10. , 105/10. – ispravak, 90/11., 5/12., 16/12., 86/12.)

Uz pisanu prijavu i životopis kandidati su dužni priložiti u izvorniku ili ovjerenoj fotokopiji:

- dokaz o završenom obrazovanju

- domovnicu

- rodni list

- fotokopiju radne knjižice

- uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak i da nije osuđivan za kaznena djela

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Rok za podnošenje prijave je 8 dana od dana objave natječaja.

Prijave dostaviti na adresu: OŠ Viktora Kovačića Hum na Sutli 152/1, 49231 Hum na Sutli uz naznaku "za natječaj". Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja kandidati će biti izviješteni u zakonskom roku.

 

 

 

Ravnateljica:

Biserka Špiljak, prof.

 

Natječaj objavljen 04.09. 2012

_______________________________________________________________

Na temelju članka 107. st. 1. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10 , 105/10 – ispravak, 16/12, 86/12) Osnovna škola Viktora Kovačića Hum na Sutli 152/1, 49231 Hum na Sutli, raspisuje

 

NATJEČAJ

za radno mjesto

 

1. učitelj/-ica njemačkog jezika – 1 izvršitelj – puno radno vrijeme, na određeno vrijeme

2. učitelj/-ica povijesti – 1 izvršitelj - nepuno radno vrijeme (32 sata tjedno), na određeno vrijeme

3. učitelj/-ica razredne nastave – 1 izvršitelj – puno radno vrijeme, na određeno vrijeme

 

 

Uvjeti : prema članku 105. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10 , 105/10 – ispravak, 16/12, 86/12)

Uz pisanu prijavu i životopis kandidati su dužni priložiti u izvorniku ili ovjerenoj fotokopiji:

- dokaz o završenom obrazovanju

- domovnicu

- rodni list

- fotokopiju radne knjižice

- uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak i da nije osuđivan za kaznena djela

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Rok za podnošenje prijave je 8 dana od dana objave natječaja.

Prijave dostaviti na adresu: OŠ Viktora Kovačića Hum na Sutli 152/1, 49231 Hum na Sutli uz naznaku "za natječaj". Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja kandidati će biti izviješteni u zakonskom roku.

 

 

 

Ravnateljica:

Biserka Špiljak, prof.

 

 

Natječaj objavljen 31.08. 2012

________________________________________________________________________

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (N.N. 87./08., 86./09., 92./10. , 105./10. – ispravak, 16./12) i članka 12. Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN. 90./11.), Osnovna škola Viktora Kovačića Hum na Sutli 152/1, 49231 Hum na Sutli, raspisuje

 

NATJEČAJ

za radno mjesto

 

1. tajnik/-ca škole – 1 izvršitelj – puno radno vrijeme, na određeno vrijeme

2. učitelj/-ica glazbene kulture – 1 izvršitelj - puno radno vrijeme, na određeno vrijeme

 

 

Uvjeti : prema članku 105. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (N.N.87./08.) i članku 5. Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (N.N. 92./10.)

Uz pisanu prijavu i životopis kandidati su dužni priložiti u izvorniku ili ovjerenoj fotokopiji:

- dokaz o završenom obrazovanju

- domovnicu

- rodni list

- fotokopiju radne knjižice

- uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak i da nije osuđivan za kaznena djela

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Rok za podnošenje prijave je 8 dana od dana objave natječaja.

Prijave dostaviti na adresu: OŠ Viktora Kovačića Hum na Sutli 152/1, 49231 Hum na Sutli uz naznaku "za natječaj". Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja kandidati će biti izviješteni u zakonskom roku.

 

 

 

Ravnateljica:

Biserka Špiljak, prof.

Natječaj objavljen 31.07. 2012

 

 

______________________________________________________________________________

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (N.N. 87./08., 86./09., 92./10. , 105./10. – ispravak, 16./12) i članka 12. Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN. 90./11.), Osnovna škola Viktora Kovačića Hum na Sutli 152/1, 49231 Hum na Sutli, raspisuje

 

NATJEČAJ

za radno mjesto

 

1. tajnik/-ca škole – 1 izvršitelj – puno radno vrijeme, na određeno vrijeme

 

 

Uvjeti : prema članku 105. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (N.N.87./08.) i članku 5. Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (N.N. 92./10.)

Uz pisanu prijavu i životopis kandidati su dužni priložiti u izvorniku ili ovjerenoj fotokopiji:

- dokaz o završenom obrazovanju

- domovnicu

- rodni list

- fotokopiju radne knjižice

- uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak i da nije osuđivan za kaznena djela

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Rok za podnošenje prijave je 8 dana od dana objave natječaja.

Prijave dostaviti na adresu: OŠ Viktora Kovačića Hum na Sutli 152/1, 49231 Hum na Sutli uz naznaku "za natječaj". Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja kandidati će biti izviješteni u zakonskom roku.

 

 

Natječaj objavljen 31.05. 2012

_______________________________________________________________________

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (N.N. 87./08., 86./09., 92./10. , 105./10. – ispravak, 16./12) i članka 12. Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN. 90./11.), Osnovna škola Viktora Kovačića Hum na Sutli 152/1, 49231 Hum na Sutli, raspisuje

 

NATJEČAJ

za radno mjesto

 

1. učitelj-ica u razrednoj nastavi – 1 izvršitelj – puno radno vrijeme, na neodređeno vrijeme

2. učitelj-ica glazbene kulture – 1 izvršitelj – puno radno vrijeme, na određeno vrijeme, zamjena za bolovanje

3. spremačica/pomoćna kuharica – 1 izvršitelj – puno radno vrijeme(4 sata poslovi spremačice, 4 sata poslovi pomoćne kuharice), na neodređeno vrijeme

 

 

 

Uvjeti za radna mjesta pod točkama 1. i 2. prema članku 105. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (N.N.87./08.) i članku 5. Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi . (N.N. 92./10.)

Uvjeti za radno mjesto pod točkom 3.: NKV

 

Uz pisanu prijavu i životopis kandidati su dužni priložiti u izvorniku ili ovjerenoj fotokopiji:

- dokaz o završenom obrazovanju

- domovnicu

- rodni list

- fotokopiju radne knjižice

- uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak i da nije osuđivan za kaznena djela

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Rok za podnošenje prijave je 8 dana od dana objave natječaja.

Prijave dostaviti na adresu: OŠ Viktora Kovačića Hum na Sutli 152/1, 49231 Hum na Sutli uz naznaku "za natječaj". Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja kandidati će biti izviješteni u zakonskom roku.

 

Natječaj objavljen 26.04.2012

 

 

 

 

____________________________________________________________________________________

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (N.N. 87./08., 86./09., 92./10. , 105./10. – ispravak, 16./12) i članka 12. Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN. 90./11.), Osnovna škola Viktora Kovačića Hum na Sutli 152/1, 49231 Hum na Sutli, raspisuje

 

NATJEČAJ

za radno mjesto

 

1. učitelj-ica razredne nastave u produženom boravku – 1 izvršitelj – puno radno vrijeme, na određeno vrijeme

 

 

 

Uvjeti: prema članku 105. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (N.N.87./08.) i članku 5. Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi . (N.N. 92./10.)

Uz pisanu prijavu i životopis kandidati su dužni priložiti u izvorniku ili ovjerenoj fotokopiji:

- dokaz o završenom obrazovanju

- domovnicu

- rodni list

- fotokopiju radne knjižice

- uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak i da nije osuđivan za kaznena djela

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Rok za podnošenje prijave je 8 dana od dana objave natječaja.

Prijave dostaviti na adresu: OŠ Viktora Kovačića Hum na Sutli 152/1, 49231 Hum na Sutli uz naznaku "za natječaj". Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja kandidati će biti izviješteni u zakonskom roku.

Natječaj objavljen 1.03.2012


_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (N.N. 87./08., 86./09., 92./10. i 105./10. – ispravak, 90./11.), Osnovna škola Viktora Kovačića Hum na Sutli 152/1, 49231 Hum na Sutli, raspisuje

 

NATJEČAJ

za zasnivanje radnog odnosa

 

1. učitelj-ica u razrednoj nastavi - 1 izvršitelj puno radno vrijeme, na određeno vrijeme, zamjena za rodiljni dopust

2. učitelj-ica u razrednoj nastavi - 1 izvršitelj puno radno vrijeme, na određeno vrijeme, zamjena za neplaćeni dopust

3. učitelj-ica povijesti - 1 izvršitelj nepuno radno vrijeme – ukupno 32 sata tjedno, na određeno vrijeme, zamjena za rodiljni dopust

4. spremačica – 1 izvršitelj – puno radno vrijeme, zamjena za bolovanje

 

 

 

Uvjeti za radna mjesta pod točkama 1., 2. i 3. prema članku 105. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (N.N.87./08.) i članku 5. Zakona o izmjenama Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi . (N.N. 92./10.)

Uvjeti za radno mjesto pod točkom 4.: NKV

 

Uz pisanu prijavu i životopis kandidati su dužni priložiti u izvorniku ili ovjerenoj fotokopiji:

- dokaz o završenom obrazovanju

- domovnicu

- rodni list

- fotokopiju radne knjižice

- uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak i da nije osuđivan za kaznena djela

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Rok za podnošenje prijave je 8 dana od dana objave natječaja.

Prijave dostaviti na adresu: OŠ Viktora Kovačića Hum na Sutli 152/1, 49231 Hum na Sutli uz naznaku "za natječaj". Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja kandidati će biti izviješteni u zakonskom roku.

Natječaj objavljen 23.01.2012.

 

 

preskoči na navigaciju